Rozmówki Angielskie

Rozmówki AngielskiePraktyczne Rozmówki Angielskie za darmo do pobrania na telefon, smartfon i tablet. Ściągnij bezpłatnie przydatne zestawy słówek angielskich, zwroty i dialogi po angielsku na Android (Google Play).

Bezpłatna aplikacja mobilna zawierająca rozmówki polsko-angielskie. Specjalnie dobrane tematy zostały pogrupowane tak, aby łatwo było znaleźć potrzebny właśnie w tej chwili zwrot. Działa też wyszukiwarka w słowniku angielskiego, co dodatkowo przyspiesza komunikowanie się z osobami zza granicy.

Pakiet językowy zawiera zakładki z rozmówkami, dialogami i zestawami słów dotyczącymi wybranej dziedziny. Rozmówki angielskie zawierają takie tematy jak:
Angielski Rozmówki
– Pytania o drogę
– Dom i hotel
– Transport lądowy
– Samolot
– Transport wodny
– Wakacje i podróże
– W mieście
– Czas wolny
– Znajomi i rodzina
– Kłopoty
– Pieniądze
– Zakupy i usługi
– Kuchnia i restauracja
– Praca
– Komunikacja
– Zdrowie

Zakres materiałów został tak dobrany, aby każdy użytkownik mógł posługiwać się aplikacją i oceniał ją jako pomocną. W rozmówkach znajdziemy cały dział poświęcony pracy, w którym zawarte zostały przydatne zwroty w podejmowaniu pracy za granicą oraz przykładowe dialogi podczas rozmowy rekrutacyjnej. Aplikacja mobilna jest atrakcyjnym źródłem wiedzy o języku angielskim dla osób wyjeżdżających na wakacje za granicą lub do pracy w Anglii. Znajdziemy w niej zagadnienia z wydarzeń, które mogą mieć miejsce na lotnisku, w restauracjach, na poczcie, w kantorze czy w mieście. Przydatne mogą okazać się tematy związane z wizytą u lekarza czy na policji. W stresowych sytuacjach warto mieć przy sobie rozmówki angielskie, aby szybko porozumieć się w razie nagłej potrzeby.

Aplikacja Rozmówki Polsko-Angielskie po pobraniu działa zarówno w trybie online, jak i offline. Przebywając za granicą na wakacjach lub w pracy nie musisz martwić się o opłaty, ponieważ nie jest wymagane połączenie z Internetem, więc nie musisz ponosić żadnych opłat za roaming. Rozmówki Angielskie zajmują mało miejsca w pamięci smartfona lub tableta, a dodatkowo zostały zoptymalizowane pod względem wydajności – powinny więc działać szybko i wydajnie na większości urządzeń mobilnych z systemem Android (Google Play). Ściągnij tę aplikacje i używaj, gdy przyjdzie taka potrzeba. Zobaczysz, że się przyda!

Pobierz ją bezpłatnie z Google Play na swoje urządzenie mobilne z systemem Android – kliknij/tapnij w link lub odczytaj kod QR:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.englishconversation

Angielski Rozmówki Mobilne

Jeżeli masz propozycje tematów, które mogłyby wzbogacić rozmówki angielskie, prześlij do nas maila. Możesz sugerować zwroty i słowa do dodania. Rozwijajmy tę aplikację mobilną razem! Tworzymy apki, aby pomagać nam komunikować się za granicą, łatwiej zwiedzać świat podczas podróży i wydajniej pracować.

Polecamy też nasze pozostałe aplikacje językowe:
Rozmówki językowe na telefon
Kursy języków obcych na telefon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ERROR: si-captcha.php plugin says GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them why GD image support is not enabled for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin says imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them why imagepng function is not enabled for PHP.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>