Rozmówki Angielskie

Rozmówki AngielskiePraktyczne Rozmówki Angielskie za darmo do pobrania na telefon, smartfon i tablet. Ściągnij bezpłatnie przydatne zestawy słówek angielskich, zwroty i dialogi po angielsku na Android (Google Play).

Bezpłatna aplikacja mobilna zawierająca rozmówki polsko-angielskie. Specjalnie dobrane tematy zostały pogrupowane tak, aby łatwo było znaleźć potrzebny właśnie w tej chwili zwrot. Działa też wyszukiwarka w słowniku angielskiego, co dodatkowo przyspiesza komunikowanie się z osobami zza granicy.

Pakiet językowy zawiera zakładki z rozmówkami, dialogami i zestawami słów dotyczącymi wybranej dziedziny. Rozmówki angielskie zawierają takie tematy jak:
Angielski Rozmówki
– Pytania o drogę
– Dom i hotel
– Transport lądowy
– Samolot
– Transport wodny
– Wakacje i podróże
– W mieście
– Czas wolny
– Znajomi i rodzina
– Kłopoty
– Pieniądze
– Zakupy i usługi
– Kuchnia i restauracja
– Praca
– Komunikacja
– Zdrowie

Zakres materiałów został tak dobrany, aby każdy użytkownik mógł posługiwać się aplikacją i oceniał ją jako pomocną. W rozmówkach znajdziemy cały dział poświęcony pracy, w którym zawarte zostały przydatne zwroty w podejmowaniu pracy za granicą oraz przykładowe dialogi podczas rozmowy rekrutacyjnej. Aplikacja mobilna jest atrakcyjnym źródłem wiedzy o języku angielskim dla osób wyjeżdżających na wakacje za granicą lub do pracy w Anglii. Znajdziemy w niej zagadnienia z wydarzeń, które mogą mieć miejsce na lotnisku, w restauracjach, na poczcie, w kantorze czy w mieście. Przydatne mogą okazać się tematy związane z wizytą u lekarza czy na policji. W stresowych sytuacjach warto mieć przy sobie rozmówki angielskie, aby szybko porozumieć się w razie nagłej potrzeby.

Aplikacja Rozmówki Polsko-Angielskie po pobraniu działa zarówno w trybie online, jak i offline. Przebywając za granicą na wakacjach lub w pracy nie musisz martwić się o opłaty, ponieważ nie jest wymagane połączenie z Internetem, więc nie musisz ponosić żadnych opłat za roaming. Rozmówki Angielskie zajmują mało miejsca w pamięci smartfona lub tableta, a dodatkowo zostały zoptymalizowane pod względem wydajności – powinny więc działać szybko i wydajnie na większości urządzeń mobilnych z systemem Android (Google Play). Ściągnij tę aplikacje i używaj, gdy przyjdzie taka potrzeba. Zobaczysz, że się przyda!

Pobierz ją bezpłatnie z Google Play na swoje urządzenie mobilne z systemem Android – kliknij/tapnij w link lub odczytaj kod QR:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.englishconversation

Angielski Rozmówki Mobilne

Jeżeli masz propozycje tematów, które mogłyby wzbogacić rozmówki angielskie, prześlij do nas maila. Możesz sugerować zwroty i słowa do dodania. Rozwijajmy tę aplikację mobilną razem! Tworzymy apki, aby pomagać nam komunikować się za granicą, łatwiej zwiedzać świat podczas podróży i wydajniej pracować.

Polecamy też nasze pozostałe aplikacje językowe:
Rozmówki językowe na telefon
Kursy języków obcych na telefon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>