Rozmówki Niemieckie

Niemiecki RozmówkiPraktyczne Rozmówki Niemieckie za darmo do pobrania na telefon, smartfon i tablet. Ściągnij bezpłatnie przydatne zestawy słówek niemieckich, zwroty i dialogi po niemiecku na Android (Google Play). Aplikacja mobilna zawierająca rozmówki polsko-niemieckie w sam raz dla Ciebie!

Nowe Rozmówki Polsko-Niemieckie na tablety i smartfony są już dostępne dla użytkowników do pobrania za darmo na urządzenia mobilne. Rozmówki to zbiór przydatnych dialogów, zwrotów i zestawów słówek używanych na co dzień w języku niemieckim. Rozmówki pogrupowane są według kategorii, które zawierają przydatne materiały do nauki i praktycznego wykorzystania w codziennych sytuacjach.

Niemiecki Rozmówki

Tematy zostały pogrupowane w osobne działy by wyszukiwanie potrzebnych zwrotów było proste i intuicyjne. Pomocna w wyszukiwaniu danego tematu może okazać się wyszukiwarka dostępna w aplikacji, która pomoże zlokalizować szybko określone zdanie lub wyraz. Zaprezentowana tematyka została dobrana tak by przydała się każdemu. Zarówno tym, którzy uczą się niemieckiego, wrócili do nauki po latach, pracują za granicą lub przebywają na wakacjach i zapomnieli niektórych wyrażeń.

W aplikacji znajdziemy między innymi: podstawowe zwroty i słówka niemieckie, powitania, rozmowy ze znajomymi, rodziną. Pytania o drogę, transport, rezerwowanie noclegów, środków transportu. Atrakcyjne mogą okazać się przedstawione dialogi w restauracji, u lekarza czy podczas zwiedzania. Bardzo często zdarza się, że przy pozornie najprostszych sytuacjach zapominamy języka i wtedy aplikacja okaże się niezbędna.

Zobacz rozmówki niemieckie w akcji – na filmiku:

Aby przedstawić to w sposób bardziej przejrzysty tematy podzielone są na:
– Pytania o drogę
– Dom i hotel
– Transport lądowy
– Samolot
– Wakacje i podróże
– W mieście
– Znajomi i rodzina
– Kłopoty
– Pieniądze
– Zakupy i usługi
– Kuchnia i restauracja
– Praca
– Komunikacja
– Zdrowie:

Aplikacja Rozmówki Polsko-Niemieckie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy uczą się języka niemieckiego i chcą mieć z nim kontakt w każdym możliwym miejscu. Na korzyść apki wpływa to, że działa ona zarówno w trybie online jak i offline. Nie musisz martwić się o dostęp do sieci ani o opłaty za roaming, gdy przebywasz za granicą, ponieważ aplikacja działa całkowicie za darmo – bez żadnych ukrytych kosztów. Rozmówki zajmują mało miejsca w pamięci urządzeń mobilnych, co również jest plusem, ponieważ nie trzeba tworzyć dodatkowego miejsca.

Niemiecki w rozmówkachTeraz wystarczy ściągnąć aplikację i używać! Czekamy na wasze opinie!

Aplikację można bezpłatnie pobrać z Google Play na swoje urządzenie mobilne z systemem Android pod linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.germanconversation

Jeżeli macie pomysły na tematy, której powinniśmy dodać do naszej aplikacji, prześlijcie je do nas na maila. Wciąż dodajemy nowe tematy i czekamy na Twoje propozycje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>